KURTLAR VADİSİ PUSU 245. BÖLÜM FRAGMANI
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 05 Şubat 2015 Perşembe günü kendi saatinde İzleyicilerin karşısına çıkıyor. (20:00 - Kanal D)

POLAT, ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ SIRLARA ULAŞIYOR MU?

 

12 yıldan bu yana herkesi ekran başına kilitleyen Kutlar Vadisi Pusu perşembe akşamı son bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Dizinin 244. son bölümünde heyecan bir an olsun eksik olmadı.

 

Ömer babanın ölümünü hala unutamayan Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde Nazife anneyi kara toprağa koydu.  Dostları ise Polat’ın acısını paylaşmak için  onu bu zor gününde yalnız bırakmazlar.

 

Annesinin ölümü ile dünyası yıkılan Polat Alemdar bu acı ve düşmanları ile nasıl başedeceğini düşünmeye başladı. Nazife Anne’nin ölümü bilinmeyen sırların açığa çıkmasına sebep olacaktır.

 

Sagir izini kaybettirmek için savunmasız bir ailenin evinde saklanır. Aile üyelerinin kiminle karşı karşıya olduklarından haberleri yoktur. Cahit ve Bünyamin buluşmasına katılan misafir tüm planları bozacak, Bünyamin  bu ziyaretle eski bir dostunu hatırlayacaktır.

 

Polat Alemdar, Nazife Anne'nin ölümü ile ilgili sırlara ulaşıyor mu? Kaçırılan Cahit kurtulabilecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 245. bölümünde Polat Alemdar Brandon'un izini bulabilecek mi?

 

Sagir tehlike yaratmaya devam ediyor. Polat Alemdar, düşmanlarının planlarını suya düşürebilecek mi?