ŞEREF MESELESİ 12. BÖLÜM FRAGMANI
Şeref Meselesi yeni bölümü ile 08 Şubat 2015 Pazar günü kendi saatinde İzleyicilerin karşısına çıkıyor. (20:00 - Kanal D)

KÜBRA'NIN İÇİNE BİR UMUT DOĞAR!

 

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Şeref Meselesi 12. bölüm fragmanını yayınladı. Pazar akşamları ekrana gelen Şeref Meselesi'nde Yiğit Elif'i yanına alıyor. Ani kararı Yiğit'i nasıl bir hayata sürükleyecek merak konusu. Şeref Meselesi yeni bölümden ipuçları haberimizde..

 

Şeref Meselesi 12. Bölüm'de; Yiğit, herkesi şaşırtmaya devam etmektedir.. Elif bebeği almış, evine getirip bakmaya çalışmaktadır.. Kübra bu durumdan mutlu olmuştur; bir umut, Yiğit'in bebeği kabullenmesini kendisine dönüş olacağını düşünmektedir.. Sibel ve Emir bu durumdan oldukça rahatsızdırlar!.. 

 

Son bölümde neler olmuştu?

 

Kübra’nın kendi hırsı uğruna yapmış olduğu itiraf, hem kendi, hem de diğerlerinin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır. Yiğit, Kübra’dan duyduklarından sonra soluğu Emir’in yanında alır. Sibel’le ilgili yüzleşen iki kardeşin konuşması aslında yılların hesaplaşmasıdır.

 

Emir, yaşananlar yüzünden Kübra’ya kızgındır. Ancak gözünü hırs bürüyen genç kız, sebep olduklarından dolayı pişmanlık duymaz.

 

Nihat’ın sağ kolu Eşref’in, Yiğit’in adamları tarafından öldürülmesi ortalığı fena karıştırır. Yaşadığı aşk acısıyla oradan oraya savrulan Yiğit, bir anda kendini Hakkı’nın çiftliğinde bulur.

 

Duruma el koyan Hakkı, cinayeti çözmek için bütün adamlarını toplar. Selim’in anlattıkları ve Yiğit’in tepkisiyle bir anda tüm dengeler değişir. Yiğit, hem Nihat’ın itibarını sarsmış hem de Hakkı’nın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

Sibel’in Paris hayalleri yerle bir olurken Yiğit’le olan aşkı da çıkmaza girer. Sonuçlarını düşünmeden hareket eden Kübra, sakinleşebilmek için Zeliha’nın evdeki ilaçlarından birini alır.

 

Bu sırada hastaneden kaçıp eve torununu görmeye gelen Zeliha, istemeden bir kazaya neden olur. Apar topar hastaneye götürülen Elif, herkesin yüreğini ağzına getirir. Özellikle de Yiğit’in. Olaydan Kübra’yı sorumlu tutan Yiğit, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar.