GÖNÜL İŞLERİ 17. BÖLÜM FRAGMANI
Gönül İşleri yeni bölümü ile 15 Şubat 2015 Pazar günü kendi saatinde İzleyicilerin karşısına çıkıyor. (20:00 - Star Tv)

17. BÖLÜMDE SÜRPRİZ VAR!

 

İzleyicilerinin, diğer diziler bir yana 'Gönül İşleri' bir yana dedikleri dizi ilginç hikayesi, akıcı ve merak dolu senaryosunun yanısıra oyuncu kadrosunun kalitesiyle de bir adım öne çıkıyor.

 

Tam bir aile ve mahalle dizisi olarak nitelendirilen 'Gönül İşleri'nde bu hafta yine izleyiciyi meraklandıracak gelişmeler yaşanacak. 17. Bölüm Pazar akşamı sürprizleriyle geliyor...

 

GÖNÜL İŞLERİ 16.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

Servet ve Yılmaz son maceralarından sonra, hiçbir zaman olmadığı kadar birbirlerini anlamaya başlamışlardır. Terapiste karşı başlayan “birlik olma” halleri, iki günlüğüne eve gelen İsmail sayesinde farklı bir boyut kazanır.

 

Servet ve Yılmaz’ın artık ortak bir hedefleri vardır, iyi anne ve baba olabileceklerini kanıtlamak. Bunun için de İsmail’in bakımını üstlenirler. 

 

Kemal komiser gitmeye karar veriyor

 

Kafası karışık olan Saadet’in Kemal’in teklifini reddetmesi herkesi şaşırtırken Muzaffer’i mutlu eder. Biricik kızı bir süre daha dizinin dibinde oturacaktır. Fakat Kemal ve Saadet geldikleri noktada mutlu değillerdir.

 

Saadet’in “hayır” cevabıyla başlayan olumsuzluklar, birbirlerine yanlış anlamaları sonucu iyice büyür. Kemal gitmeye karar vermiştir. Temelli...

 

Sevda’nın okul taksitleriyle başı dertte

 

Sevda’nın başı ödeyemediği okul taksiti yüzünden bir kez daha ağrımaya başlar. Evdekileri üzmemek için onlardan yardım isteyemez ancak okul parasının bir şekilde ödenmesi gerekmektedir.

 

Tibet’in gönlü Sevda’nın daha fazla üzülmesine razı gelmez. Okul parasını ödeyebilmek için daha önce reddettiği şehir dışı iş teklifini kabul eder. Tibet’in fedakârlığı, Sevda’yı mahcup eder ancak Lale son sözünü söylememiştir henüz. 

 

Servet ve Yılmaz, iyi birer anne ve baba olacaklarını kanıtlayabilecekler mi? Saadet, Kemal’e gitme diyecek mi? Sevda’nın başına gelenler ortaya çıktığında Muzaffer’in herkesi şoke edecek tepkisi ne olacak? Ve İsmail’in sürpriz hikâyesi bizimkilere nasıl bir macera yaşatacak?