İHANETE UĞRAYAN DEMET ŞENER BÖYLE NE YAPIYOR?
İHANETE UĞRAYAN DEMET ŞENER BÖYLE NE YAPIYOR?

DEMET ŞENER İHANETİN STRESİNİ YOGA İLE ATIYOR 

 

Kendisini aldattığını ileri sürdüğü eşi İbrahim Kutluay'la boşanma sürecinde olan Demet Şener şimdilerde tüm vaktini evinde 'Yoga' hareketleri yaparak geçiriyor.

 

11 yıllık eşi İbrahim Kutluay ile boşanma sürecinde olan Demet Şener, magazin basınının yakın takibinde. Sosyal medya hesabından yoga hareketleri paylaşan Kutluay, yapılan haberlerin aksine farklı bir görüntü çiziyor.

 

İhanete uğradığı gerekçesiyle İbrahim Kutluay'dan boşanacağını açıklayan Demet Şener, şimdilerde tüm vaktini evinde yoga hareketleri yaparak geçiriyor. Neredeyse söylediği her sözü haber olan ünlü manken özel yaşantısından kareleri de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

 

Etkileyici bir fiziğe sahip olmasının sırrını bu paylaşımlarıyla açıkça gösteren 39 yaşındaki ünlü model ardı ardına 4 fotoğraf paylaştı.

 

Demet Şener karelerde son derece zor ve ileri derecede deneyim gerektiren hareketler yaparken görülüyor. Demet Şener'in yaptığı bu hareketlerden birinin adıysa 'Karga'.

 

Güçlü kol kasları gerektiren hareketleri yaparken son derece rahat görünen Demet Şener'in yogayı bir yaşam şekli haline getirmiş olduğu görünüyor.

Haberin Diğer Fotoğrafları