MÜZİK YAŞAMA SEBEBİM
MÜZİK YAŞAMA SEBEBİM

İrem Derici, ‘Mehmet’in Gezegeni’ programında işine olan tutkusunu, “Şarkı söylemeye o kadar aşığım ki resmen yaşama sebebim bu” diye anlattı.

 

Pop müziğin güçlü seslerinden İrem Derici, ‘Mehmet’in Gezegeni’ programına konuk oldu. Hem hakkında merak edilenleri anlatan, hem de sevilen şarkılarını seslendiren Derici,  albüm yapmaya karar verdiğinde babasının “Heves bu, geçer” diye düşündüğünü söyledi ve ekledi:  “Babam da müzik konusunda eğitim almış biri. En sonunda bu kız müziğe ve bu işe aşık. Ben de ona destek olmalıyım” dedi. Gezegen Mehmet’in “Müzik bir amaç mı, yoksa araç mı?” sorusuna Derici, “Her ikisi de. Ama şarkı söylemeye o kadar aşığım ki, resmen müzik benim yaşama sebebim” yanıtını verdi.

 

Müzikseverler tarafından çok sevilen ‘Kalbimin Tek Sahibine’nin hikayesini anlatan Derici, bu parçanın hayatında çok büyük bir yeri olduğunu söyledi. “Bu şarkı olmasaydı bu seviyede olmazdım” diyen popçu, DMC Genel Müdürü Samsun Demir’den önce onay görmediğini de sözlerine ekledi: “Samsun Bey’in hata yapma oranı çok düşüktür. Bana, ‘Bu sefer baltayı taşa vurdun, olmayacak’ dedi. Ancak düğün şarkısı oldu, insanlar çocuklarına söyledi resmen” diyerek şarkının kariyerine olan büyük katkısını anlattı.

Haberin Diğer Fotoğrafları