CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA 'HAYIR' ÇADIRINDA!
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA 'HAYIR' ÇADIRINDA!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer'de Cumhuriyet Halk Partisi'nin 'hayır' çadırına girdi. Çadırdaki görevlilerle sohbet eden Erdoğan, bir süre sonra aracına binerek ayrıldı.

 

Samsun’a gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 13:00 sularında Tarabya Köşkü’nden Atatürk Havalimanı’na hareket etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya bayırında kendisine el sallayanları görünce makam aracını durdurdu. Bir kadın ve yanındaki iki çocuğuyla bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Atatürk Havalimanı’na doğru hareket etti.

 

ÖNCE EVET SONRA HAYIR ÇADIRINA ZİYARET

 

Konvoyu Hacıosman’a geldiğinde makam aracını tekrar durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarında bulunan ’Evet’ çadırına geçti. ’Evet’ çadırında çalışma yapan partililerle sohbet edip fotoğraf çektirdi.

 

AK Parti’nin referandum şarkıları çalınan 'Evet' çadırından çıkan Erdoğan, 2 metre yakınındaki 'Hayır' çadırına geçti.

 

SU İKRAM EDİP İÇERİYE DAVET ETTİ

 

Çadırın girişinde ellerinde ’Hayır’ broşörleri bulunanlarla konuşan Erdoğan’a 'Hayır' çalışması yapan bir kişi su ikram edip içeriye davet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, içeri girip yaklaşık 15 dakika 'hayır' çalışması yapanlarla konuştu.

 

Basın mensuplarının uzaktan görüntüleyebildiği sohbette Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, birlik beraberlik vurgusu yaptığı, çadırdakilerin de hayırcıların terörist olarak nitelenmesinin birlik beraberliği bozduğunu söyledikleri öğrenildi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hocıosman’dan ayrılarak Atatürk Havalimanı’na geçti.

Haberin Diğer Fotoğrafları