BİLAL ÖZCAN’DAN ŞOK EDEN HÜLYA AVŞAR GERÇEĞİ
BİLAL ÖZCAN’DAN ŞOK EDEN HÜLYA AVŞAR GERÇEĞİ

BİLAL ÖZCAN’DAN ŞOK EDEN HÜLYA AVŞAR GERÇEĞİ

 

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, TVEM’DE HAFTA İÇİ HER SABAH YORUMCULUK YAPTIĞI, ÜNLÜ TELEVİZYONCU, YAPIMCI, YORUMCU, İNTERNET FENOMENİ DOKTOR EROL KÖSE’NİN ‘HER ŞEYİ KONUŞALIM’ İSİMLİ SABAH PROGRAMINDA, BİR BOMBA AÇIKLAMA DAHA YAPTI.

 

Gazeteci Bilal Özcan, tvEM’de hafta içi her sabah yorumculuk yaptığı, ünlü televizyoncu, yapımcı, yorumcu, internet fenomeni Doktor Erol Köse’nin ‘Her Şeyi Konuşalım’ isimli sabah programında, bir bomba açıklama daha yaptı.

 

Hülya Avşar ile ilgili bir bilinmeyeni anlatan Özcan şunları söyledi:

“Hülya Avşar ailesiyle birlikte Ankara’da yaşıyorlardı. Henüz 16 yaşındaydı. Babasıyla çarşıdan alışveriş yapmış, evine doğru dönüyorlardı. Hülya’nın elinde de 2 karpuz var, onları taşımaya çalışıyordu. Ortaokulu henüz bitirmiş 16 yaşında bir genç kızdı. Evine doğru yürürken bir bisikletli genç tıpkı Türk sinemasındaki gibi Hülya’ya çarptı ve ikisi de yere düştü. Çocuğun babası geldi hemen. Özür dilediler, masrafı karşılamak istediler. Hülya’nın babası kabul etmedi, o sırada Hülya ve çocuk arasında bakışmalar oldu. 1 ay sonra eve görücü geldiler Hülya’ya. Hülya’nın babası çok şaşırdı tabi. Ellerinde hediyelerle çok istediler Hülya’yı. Ancak Hülya’nın 16 yaşında olduğunu, ortaokulu yeni bitirdiğini anlattılar ve vermediler kızı. Çocuğunun annesi sürekli ellerinde hediyelerle Hülyalar’a gitmeye devam etti. En sonunda ikna ettiler ve evlendiler. Çocuğun ailesi Hatay Reyhanlılı’ydı. Babası toprak ağası. Evlenince Hatay’a çiftliğe gittiler. Bir süre güzel geçtikten sonra, Hülya ailesine mektup yazdı. Meğerse kayınpederinin 2 eşi daha varmış. Kocasının da gözü hep dışardaymış. Sonra aralarına şiddet giriyor. Bu yüzden de Hülya Avşar ilk eşinden ayrılıyor”

Haberin Diğer Fotoğrafları